
Zwolnienie z obowiązku ewidencjonowania przy zastosowaniu kasy rejestrującej usług najmu garażu
Dyrektor KIS wskazuje, że najem garażu powinien zostać zarejestrowany na kasie fiskalnej od 1 kwietnia 2026 roku! Wynajmujesz miejsce parkingowe? Sprawdź, czy taki obowiązek dotyczy również Ciebie!
Dowiedz się więcejZwolnienie z obowiązku ewidencjonowania przy zastosowaniu kasy rejestrującej usług najmu garażu




